Ензимна пудра від Elizavecca

Отримала я її на від Швець Карина🤍 тут розпаковка https://club.makeup.com.ua/post/33890/

Це був мій другий засіб від цього бренду, колись давно ще була в мене сироватка з сімнівною гіалурновою кислотою.

А тепер мої враження від Elizavecca Milky Piggy Hell-Pore Clean Up Enzyme Powder Wash:

З хорошого

🟢 вона здається м'якою, аж іноді мені задося занадто, що вона нічого не робить, а ти нею просто треш, але далі розповім чому це не так

🔴 запах, він щось середнє між дитячою присипкою та кукурудзяними паличками, це все я думаю через кукурудзяний крохмал, який на 1 місці в складі

🔴 Sodium Lauryl Sulfat, жорстка ПАР в складі засобу, який має давати зволожоження, дуже дивне рішення

🔴 зазаначено, що складі є такі інгредієнти: алантоїн, папаїн, ферменти (ензими), але я помітила тільки папаїн, відлущуюча дію тому і слабка, бо тут толком немає чому це робити

🔴 по вигляду засобу складається враження, що це не пудра, а порошок для прання, бо він має гранули, які розчиняються

Підсумуємо:

Цей засіб явно не має бути призначеним для обличчя. Єдине йому призначення це може бути на тіло і то, якщо ви обираєте свою першу пудру беріть з активнішим складом, щоб вона реально освітлювала сальні нитки та якось працювала з себумом. Починала я її використовувати на обличчя, взаглі не могла її зрозуміти. Складалися враження дивної умивалки, а потім глянула склад і зрозуміла що тут краще далі вже на тіло і там ще може бути.

Дякую, Карині за можливість спробувати 🥰

Продукти для цього looks

Гіпоалергенна ензимна пудра для вмивання