Огляд нової посилочки Makeup

Привіт! Отримала нову посилочку з Makeup, яку замовила собі, як подарунок на день народження🥰 Усі продукти для мене нові, тож буду тестувати і ділитись враженнями з вами 😍

Буду розповідати трішки в іншому порядку ніж у відео 🙈

  1. Ультра зволожуюча сироватка-бустер для обличчя від Mermade
  2. Вітамінізовані гідрогелеві патчі під очі від Mermade
  3. Ензимна маска для очищення шкіри обличчя від Mermade, вона йшла в подаруночок до замовлення від 399 грн продукції бренду Mermade (подаруночок можна було обрати: ензимна маска, гель для вмивання або крем для обличчя)🥰

Усі продукти Mermade я побачила у дівчат в клубі і собі захотіла придбати 🙈

  1. Олія гідрофільна для обличчя очищувальна з олією макадамії та екстрактом лотоса від SKINBAR
  2. Ензимна пудра для обличчя делікатна з папаїном та вітаміном С від SKINBAR
  3. Тонік для обличчя зволожувальний з гіалуроновою кислотою і ніацином від SKINBAR який йшов в подарунок при замовлені продукції SKINBAR на суму від 350 грн

Ензимною пудрою та гідрофільною олією ніколи не користувалась взагалі, дуже цікаво було б спробувати😍 Саме цей тонік також є для мене новинкою, його я вже встигла спробувати, враження напишу в окремому дописі🔥

  1. Міцелярна вода для чутливої шкіри, з пантенолом від Sane, зараз користуюсь міцеляркою від Garnier і вона вже майже закінчилась тому взяла на заміну від бренду Sane, який в клубі дуже хвалять)
  2. Альгінатна маска з гіалуроновою кислотою від Joko Blend, це буде моє перше знайомство з брендом, дуже хвилююче🥹 Масочку я побачила в клубі і відгуки на неї дуже хороші
  3. Вітаміни для волосся «Мʼякість сакури» від Ellips, давно хотіла спробувати саме від Ellips
  4. Маска для обличчя з алое вера від Balea, це для мами, вона дуже полюбляє ці масочки і взагалі багато засобів бренду Balea🥰

Чи користувались ви цими продуктами? Які ваші враження?❤️