Розпаковка номер раз

Приїхавши вчора додому, мене очікувала посилка від моєї пташечки Пришелець Ольга🖤

Ну ви знаєте всі ці легенди, які ходять у клубі про щедрість Олі)) багато з дівчат завдяки їй поповнили свої косметички і парфумерні полички 😉

Тут теж, звичайно ж, дуже цікавий пакуночок, показую прєлєсті:

💭Сухі румʼяна ламель 408 - ми купували з Олею нові відтінки майже одночасно, коли вони тільки вийшли, але я брала собі лише 406/407 відтінок, бо 408 мені здався не цікавим і якимось простим. І що ви думаєте? Через два місяці 408 здався мені навпаки дуже красивим і підходящим, а Оля вже перегоріла до нього 😂 Короче таким чином ці румʼяна переїхали до мене (куди мені ще більше румʼян, я вам колись зроблю пост з оглядом всієї своєї колекції і ви будете в шоці)

💭Сонцезахисна есенція Frudia - ну звичайно ж Оля не могла обійтися без сюрпризу і подарувала мені спф, на який я поклала око 👀я стараюся зараз раціоналізувати косметичні покупки і не брати нічого зайвого, я ще маю декілька спф в загашнику і цей взяла собі на замітку на майбутнє, але Оля вирішила поповнити мої запаси 🥹 дякую тобі, сонечко 💙

💭Два пробники Round Lab - Оля просто богиня пробників, мені здається це людина, в якої є все. Я ніколи не можу знайти пробників собі, але мене ними постійно забезпечує вона 😂 нашумілий спф я досі не пробувала, а цю сироватку з сосновими голками дуже давно хотіла і планую взяти повнорозмір колись) вона повинна бути заспокоююча.

💭Пробник нічної маски від Dr. Solution (CU Skin короче) - такому моє постійно сухе обличчя ставить лайк, сьогодні ж спробую, бо повернула в догляд Перолайт і страждаю 🫠

💭Відливанти масок для обличчя - Manyo з зеленою глиною (в мене була така рожева і це любов), і ще баклажанова від Papa Recipe. Дуже цікаво спробувати, особливо Manyo)

💭Записочка і смаколики 🥺

Пришелець Ольга, ти чудо! Люблю 😘

Продукти для цього looks