Бюджетне комбо: об’ємна туш та блиск з дивним запахом

У кожне своє замовлення з Мейкапу (один-два рази на місяць) я намагаюся покласти щось, чим раніше не користувалася, але хотіла б спробувати. Так у мій кошик потрапив блиск від Golden Rose з серії Nude Look. Я полюбляю цю нюдову лінійку - маю вельветову рідку помаду, три матові, рум’яна. Усі продукти хороші, доволі якісні, як на свою ціну. Тому від блиску я очікувала подібних результатів. Й він працює – але не більше. Блиск доволі густий та липкий, має гарний колір, не гірчить. Але запах трохи дивний: злегка резиновий, з солодким фінішем. Не скажу, що фанатію від такого поєднання, проте терпіти можна. У мене відтінок 04 peachy nude.

А туш Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast Curl Up Mascara беру вже вдруге, бо з першого разу не «розпробувала». Купувала її в офлайн-магазині, й попалася суха, але навіть в такому стані вона була непогана: давала об’єм, не осипалася, легко змивалася міцелярною водою. Нова ж туш в тубі дещо ріденька: мабуть, їй треба дати кілька днів підсохнути. Подобається) Стійка, не утворює комочки, подовжує та візуально збільшує кількість вій. Напевне, одна з найкращих бюджетних тушей, якими я користувалася.

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast Curl Up Mascara
Всі відгуки (7)