Розпаковочка презенту від Щвець Карини (❁´◡`❁)

Нещодавно ми з Швець Карина🤍 вирішили трошки обмінятися пробничками та відливантами для знайомства, а через те, що живемо в одному місті за одне от і зустрілись щоб самим познайомитись) Дуже вдале рішення, я ще раз переконалась, що Карина дуже мила і приємна людина, тож я тепер знаю з ким мені можна годинами нишпорити по магазинах та шукати цікавенькі парфумчики)))🥰

Карина поділилась зі мною такими ароматами:

Fantasy Community Perfumes El Diablo - дуже непоганий клон на Kilian Black Phantom, схожість прям хороша, мабуть в Кіліан трошки більше рому, а тут ванілі) В цілому мені сподобався

Fantasy Community Perfumes Mango Milk Shake - клон на Vilhelm Parfumerie Mango Skin, тільки мені здається, що тут більше соку та легкості, аромат - літні канікули для мене) Я б взяла його кудись у відпустку до моря, тепер ще більше мрію про це)

Mancera Coco Vanille - один з найпопуляніших ароматів у Mancera, пахне кондитерською ваниллю, вершками, солодким білим кремом) Вчора я його нанесла на собі на руку поки працювала, а сьогодні, підійшовши зранку до робочого столу я почула його знову) Він відбився на стіл з моєї руки і досі пахне, отака стійкість)

Montale Rendez-Vous A Paris - такий красичний зимовий квітковий аромат з пачулі, трояною. Досить важкенький, шлейфовий і щось мені нагадує, але не розумію що)

І семпл Needly Panthenol Water Gel Cream - я давно на нього задивляюся і от нарешті познайомлюсь трошки ближче)

Дуже дякую Карині за подарунок і зустріч) 🌷

Продукти для цього looks

Montale Rendez-Vous A Paris
Mancera Coco Vanille