Розпаковка подарунку)

Обожнюю дивитись ваші розпакуйчики, тому вирішила поділитись і своїм приємним сюрпризом🤗.

Коли подруга спитала, що мені передати зі Львова, я без сумніву сказала - бальзам для губ від Lush, адже це найбільш ефективний живильний засіб, що здатен вилікувати навіть самі сухі вуста)).

Але на цьому подружка не зупинилась і далі випитувала, чим мене порадувати, тож я згадала про спортивні легінси для тренувань і попросила зайти десь в Sinsay і обрати щось на сейлі. Ага)) То треба знати мою Женю, замість бюджетних лосин вона обрала для мене бомбезний комплект з топом від українського бренду Giulia🤩.

Він, до речі, представлений на Makeup, тому після польових (а точніше, підлогових🤣, я ж вдома тренуюсь) випробувань обов'язково зроблю детальний огляд, ну тому що це таааак красиво, я не можу)). Не дарма кажуть, що треба купити собі гарне спортивне вбрання, тоді бажання займатись буде сильнішим - це на 200 % правда😁.

І ще в посилочці на мене очікували дві естетичні прикраси для волосся (я їх одразу й почепила вже, ходжу по дому така красива, аж пес дивується))).

Коротше, я щаслива, як слоненя🐘. Скоро повернусь до вас в образі леопардової фітоняшки, тож не перемикайтесь🤣