Дорожня косметичка на кілька днів

Минулого тижня мала нагоду відвідати сурове Балтійське море.

У дорогу завжди обираю мініатюрні засоби, а якщо таких немає - переливаю в менші ємності. Засоби для тіла брати не довелося, вони були в номері.

Взяла для догляду:

  • Гель для вмивання CeraVe. Його перелила у маленьку ємність, її там і залишила. Взагалі, це класний засоб для обличчя і тіла (але краще чергувати з більш делікатним).
  • Cold-Крем Avene. По багатьом причинам він мені не подобається , але при сильному вітрі і холоді змогла оцінити, як захищає шкіру обличчя, рук і губ.
  • Твердий шампунь-мило Cien для сухого волосся.
  • Маска для волосся L'Oréal з медом. Вже не вперше для подорожі обираю саме ці засоби для волосся.
  • Олійні парфуми Al Rehab Сhoco Musk. В холод цей аромат максимально круто розкривається, створює затишок.

Для макіяжу:

  • Тональний Lancome - його наношу точково, щоб приховати недоліки. Може сушити.
  • Палетка Essence - нею можна зробити різноманітні макіяжі. Використовую і як тіні, і як хайлайтер.
  • Олівець для губ Essence- 203. З блиском чудово доповнюють один одного.
  • Блиск Sheglam Spring It On Glow Gloss - Vipeach.
  • Лайнер Sheglam So Rich. Часу на макіяж в мене майже не було, лайнер - ідеальний варіант. Вранці намалювала стрілки і весь день макіяж на місці.
  • Туш Maybelline Sky High. Естримальні погодні умови ця туш не дуже любить, але мені пощастило не потрапити під дощ.
  • Фіксатор брів. Баночка від Catrice, але в ній гель Got2b. Він чудово тримає брови.
  • Брови нічим не малювала. Їх підготовала заздалегіть, пофарбувавши Крем-фарбою Delia- Dark Brown 3.0.

Якщо цікаво дізнатися про якийся засіб більш детально - прошу до профілю, про них писала дописи.

Щоб ви теж трошки прониклися балтійською атмосферою на початку квітня - додала відео. Все ж таки приємніше бачити тепле море і грітися на сонечку. Але в такій атмосфері можна знайти й свою романтику.

Нехай вас радує сонечко , гарний настрій і події☀️