ТОП-10 люксових продуктів від візажиста або як зібрати кошик косметики на суму 20000 гривень

Почнему екскурс з люксової косметики, чому одразу люкс? - поцікавитеся ви, все просто, саме люкс формує тендеції розвитку на ринку косметики, так би я говорила десь на конгресі, а правду кажучи завжди хочеться мати краще, спробувати те лУхарі і впевнетися чи така гарна корова, як її хвалять.

А ще люкс економить мені кошти! Дивно чи не так!? А правда в тому, що замість імпульсивного скуповування косметичних засобів, підхід до люксу більш виважений і продуманий.

Пропоную перейти до знайомства:

  1. Першим в списку буде тональна основа від Lanсome (Lancome Teint Idole Ultra Wear для жирної шкіри, Lancome Teint Miracle для сухої, нормальної шкіри). Гарна "робочя конячка" для повсякдення так і в кейс візажисту.
  2. Ще один тональний Givenchy Prisme Libre Skin-Caring Glow Foundation це коли дивишся на журнальну обкладинку, а там дівчина з ідеальним тоном обличчя, знайте такий ефект в цього тонального. І більше не треба зайвих слів.
  3. Tarte Cosmetics Shape Tape Contour Concealer консиллер, це краше з кращіх рішень на сьогодні, ай кого я обманюю є ще десяток кращих 😁
  4. Пудра Lancome Long Time No Shine Setting Powder, легка у нанесенні, легка у використанні, великий обєм і я за нейтрального кольору пудри, або білі навіщо собі ускладнювати життя щей вибором кольору пудри?
  5. Румяна Charlotte Tilbury Pillow Talk Matte Beauty Blush Wands я обожнюю кремові румяна, це найкраще рішення для нашого обличчя і безліч методів для використання.
  6. Виходячи з пункту 5⇡ теж саме стосується і коректора Charlotte Tilbury Hollywood Contour Wand.
  7. Tarte Cosmetics Tartelette Palette Amazonian Clay Matte це найкраща базова палетка, все інше це примха, а хто ми такі що б відмовляти собі в забаганках😊
  8. Це та сама забаганка яка варта наших бажань Charlotte Tilbury Luxury Palette Of Pops Eyeshadow і ти сяєш чи то від щастя чи то нервове від ціни💸
  9. Культова туш, тут без здивувань буде Lancome Lash Idole Mascara.
  10. Червона класична помада однозначно це буде Guerlain Rouge G Luxurious Velvet Limited Edition це сорбет із ягід на ваших губах припорошено натертим льодом, що нангадує бархатну текстуру.

Діліться вашими враженнями, може ви з чимось не згодні, то давайте обговоримо, можливо щось є у вашому ВішЛисті і ви тепер точно це хочете? А можливо вам взагалі без різниці те лУхарі і впевнені що Рубі Роуз працює не гірше, теж можемо обговорити.

(Це перший допис із серії косметичний кошик, планується цілий серіал тож не пропустіть)

Сяйте і будьте щасливі✨

Продукти для цього looks

Lancome Teint Miracle SPF 15
Lancome Teint Ultra Wear SPF15
Tarte Cosmetics Tartelette Palette Amazonian Clay Matte
Charlotte Tilbury Luxury Palette Of Pops Eyeshadow
Charlotte Tilbury Hollywood Contour Wand (тестер без паковання)
Charlotte Tilbury Pillow Talk Matte Beauty Blush Wands (тестер)
Guerlain Rouge G Luxurious Velvet Limited Edition