Стались несподівані покупочки

Привіт! Хочу поділитись своїми незапланованими покупочками, деякі з них дуже бажані, а деякі куплені з думкою «нехай буде, точно згодиться, таке зайвим не буває»😆

  • ВВ крем SPF50+/PA+++ Nextbeau Collagen Solution Glow у відтінку 01 Light Beige

Побачила цей ВВ в клубі і точно зрозуміла, що мені потрібний відтінок 01, бо я маю дуже світлу шкіру і до цього користувалась Holika Holika Clearing Petit BB Cream, який був затемний для мене. Поки ще не тестувала тому не знаю чи підійде відтінок🥲

  • LN Professional Skin Cover Longwear Liquid Concealer у 101 відтінку

Ви напевно не повірите, але я ніколи не користувалась консилером🙈 нещодавно робивши макіяж, зрозуміла, що мені його дуже не вистачає, тому вирішила взяти. Сподобався від LN Pro тому, що на усі відтінки був тестер і я змогла підібрати ідеальний для мене колір🥰

  • Спрей проти засмаги "Ультразахист" SPF 70 від Біокон

Чесно кажучи, я ніколи не бачила спф 70, або можливо просто не звертала уваги. У мене дуже чутлива шкіра до сонця, навіть при весняному сонці мої плечі обгорають тому завжди потрібен спф, вирішила взяти 70, щоб спокійно перебувати на сонці і не хвилюватись🔥

  • Тканинна маска для нормальної та комбінованої шкіри обличчя "Аква-Бомба" від Garnier

Вже давно користувалась цією маскою, тому вирішила взяти ще раз, бо не памʼятаю свої враження😁

  • Чорна тканинна маска "Очищувальне вугілля", для шкіри з розширеними порами від Garnier

Акція на мене спрацювала і до попередньої маски взяла ще цю на тестування, бо ніколи не використовувала її🤗

Ось такі покупочки💫 як завжди виходить, йдеш просто подивитись, а купуєш багато всього🤪

Дякую за увагу❤️