Невеликі поповнення косметички не без допомоги Makeup Club

Я, як і багато дівчат яких надхнув рожевий колір - отримала свій подарунок. Завдяки своїй подружці Ксюші, я дізналась що кольори рідких рум'ян і олійки - у всіх різні. Мені у подарунок потрапили рум'яна 404 кольору і олійка також 404. Відтінки доволі яскраві, а олійка виявилась доволі приємного ягідного кольору, з холодним підтоном. Туш - по факту мастхев кожної косметички, а з такою щіточкою в мене наче і не було жодного продукту. Подивимось чим же так знаменита ця туш))) Я дуже вдячна команді Makeup Club за можливість проявляти свою творчість і навчатись макіяжу разом з дівчатами. Окрім подарунка, ви можете побачити те, що доречі так необхідно для майбутніх макіяжів. По-перше я вирішила подивитися страхам в очі і протестувати кремовий скульптор. Вибір пав на Ламель у 401 відтінку з холодним підтоном. Я ще не встигла протестувати його, ще трошки боязко, бо він доволі пігментований ( доречі як і рум'яна) . Також, до полички приєдналась нова гідрофільна олійка. З цією лінійкою від Holika Holika я вже знайома, але цю олійку тестую вперше, хоча давно її хотіла. Для мене це зручний спосіб прибрати максимальну кількість косметики в короткий проміжок часу.

Продукти для цього looks

Гідрофільна олія для обличчя
LAMEL Make Up BB Contour
LAMEL Make Up BB Blush