Відкриємо емоції з неочікуваного подарунку?

Я дуже ціную час, який проводжу у MakeUp Club, дізнаюся про новинки й цікавинки в догляді, завдяки дописам авторок, і найголовніше, це спілкування.

У цей час, коли здається, що весь світ летить кудись не туди, я познайомилася тут з прекрасними дівчатами, жінками, пані, леді, чарівницями, красунями й розумницями🩷, які додають мені точок опори, натхнення та неймовірної втіхи від спілкування на усі теми!

І, звісно, серед них моя дорога дівчинка, яка живе дуже далеко від мене, Оксанка К. (вибач, не виходить тебе теґнути 🥹).

Оксанка неймовірно уважна й добра 🩷 та

вирішила привітати мене з днем народження доньки, підтримати мене, і, бонусом (це ж MakeUp Club) стати організатором мого знайомства з брендом Mermade.

Ох, ну ця рожева коробка бренду, щось неймовірне наживо! Усі звертали увагу на вулиці🩷

А що ж в середині? Відкриваємо емоції, як пише Mermade 💜:

Новинка бренду - слаймовий гель для душу Magic Unicorn 💜 Стрічка прикрашена гарними дописами про цей гель, тепер і я спробую (разом з донькою, бо вона вже поклала на нього око 😅)

Парфумований гель для душу Mermade Daydreamer - аромат неймовірний, вгадую Montale, дуже цікаво спробувати

Пінка для душу Magic Unicorn - ніколи не користувалася таким форматом, пакування гарнюще, аромат ягідно-квітковий.

Мене очікують неймовірні хвилини релаксу та відкриття нових ароматів та засобів 💜

Щиро дякую та віртуально обіймаю, моя люба дівчинко 🥰

Ось така маленька, неочікувана розпаковка подарунку, який сповнений підтримки, турботи й уваги.

P.S.На завтра у мене заплановано теж незаплановано розпаковку під епічною назвою "Я та мої пошуки крему під очі 😅"

Продукти для цього looks

Mermade Daydreamer
Всі відгуки (10)