Люблю патчі,але полюбила після народження доньки )

Раніше не любила і в загалі не розуміла їх . Але з появою доні в моє життя прийшли невиспані ночі.

А сон для мене дуже важливий , я любила раннє засинання. Але не таке раннє як в моєї Емілії🫣

Тому аби підіймати собі настрій і приводити себе в нормальний вигляд, і мої синці не було видно за 100 км, патчі мені дійсно допомагають🫡

завжди вибираю різні, подобається мені тестувати кожного разу різні💖

-Патчі для шкіри навколо очей Instagood Anti-Wrinkle Eye Patches Black Pearl -гам обіцяють ,що зменшаться ознаки старіння,заповнять я мілкі місічні зморшки шкіра буде зволожена,але ці мені сподобались менше всього.

-Instagood Moisturizing Eye Patches Centella Asiatica-Патчі містять екстракт азіатської центелли. Насичують клітини вологою та поживними нутрієнтами, усувають набряклість, заспокоюють та пом'якшують шкіру. Патчі запобігають прояву вікових змін.

-Маска під очі Just Kawaii Anti-panda Eye Mask Inrense Care з відбілювальним ефектом - одразу дають легкий охолоджувальний ефект, який бадьорить і тонізує шкіру. З часом клітини наповнюються молекулами кисню, які стимулюють їхню продуктивну діяльність, запускають природне оновлення та усувають видимі ознаки втоми.

Just Kawaii Anti-panda- ці мені дійсно прям дуже сподобались, вони дійсно працюють .