Intence Cafe - аромат не про каву?)

Або як троянда, яку я не дуже любила в парфумерії, заполонила моє серце.

Ділюсь коротеньким враженням про аналог аромату Intence Cafe Montale.

Для початку зазначу, що цей аромат мені пощастило затестити два рази в оригіналі, тому, можу зробити висновок щодо схожості звучання.

Початкові ноти: квіткові ноти
Середні ноти: кава, роза
Кінцеві ноти: амбра, ваніль, білий мускус

Я палка поціновувачка кави☕, тому пройти повз цього аромату не змогла.
Але кави я тут не відчуваю зовсім 😂
Немає навіть натяку на класичну каву.
Це аромат кущових, насичених троянд, змочених дощем. Можливо вони лежать на подушці "холодних кавових зерен" (мені дуже сподобався цей вислів у Mariya Trofimova ), але, не знаючи, що ці ноти є в піраміді, ви їх навіть не почуєте.
Насичений, огортаючий, доволі важкий. Такий аромат ідеальний на осінь-зиму, або у дощову погоду 💦
Іноді я відчуваю в ньому півонії, такі ж насичені, ароматні та змочені дощем. Вони ніби змагаються з трояндами за першість у звучанні.

Чи схожий він на Intense Cafe?

Так. Але не на 100%, є деякі відмінності:
1. Оригінальні Intence Cafe набагааато насиченіші та шлейфові, аналог не такий насичений, та шлейф у нього менший.
2. В аналогові я декілька разів відчувала півонії, яких в оригіналі немає. Але аромат від цього гірший не став. Ця півонія звучить у напрямку троянди.
3. Стійкість звісно менша ніж в оригіналі, на собі відчуваю їх годин 5, далі - ледь відчутний аромат.

Загалом, схожість та звучання приємно здивували. На запитання "як тобі аромат?" мій хлопець запитав чи це не Intence Cafe 😁 як ви розумієте, аналог можна сказати вдалий) Планую повторити його у форматі парфумерної олії☺️

А чи знайомі ви з Intence Cafe Montale? Діліться вашими враженнями 🤗
Також, була б рада рекомендаціям ароматів, у яких яскраво відчувається кава❤️