Суботня рання розпаковка

Всім привіт, думала цього місяця втримаюсь і нічого не куплю, але засоби рішили неочікувано закінчитись, тому треба було оновити деякі продукти. Тут без Дейзі, я її відволікла папірцем з коробки 😂

Тут я включила ще два продукти не з мейкапу, бо по суті це всі нові покупки за квітень:

1. Зволожувальний крем для обличчя з пробіотиками Dr.Ceuracle Pro Balance Biotics Moisturizer - мій любимий кремчик Needly вже майже закінчився, тому терміново треба була заміна, і я вже хотіла об'ємну і надовго 😄 Тому взяла цей крем, який довго сидів у вішлісті. Обрала плотніший, бо в мене шкіра із зміною сезону якась чутливіша стає.

2. Очищувальний бальзам Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm - переважно користувалась олійкою, проте раз пробувала бальзам від heimish, і мені дуже сподобався той формат. Тому взяла трошки кращий по якості та по відгуках.

3. Сироватка для обличчя з центелою азіатською Purito Centella Unscented Serum - тут мене переконали Ta_nyaaaaaaa та Strange Love , бо я тоже хочу ефект дельфінячої шкіри 😄

4. Гель для брів Artdeco Clear Mascara-Eye Brow Gel - взяла по рекомендації блогера, бо має схожі брови як я і вона дуже його нахвалює. Ну подивимось який він 😏

5. Зубна паста Jordan Green Clean Cavity Protect - тепер я зрозуміла, що зубна паста в мене щось дуже швидко йде. Упаковка на 1-1,5 місяці на двох людей. Я не одна така?

6. Подарунок від MakeUp - спонжик для вмивання

7. Підводка Eveline Cosmetics Celebrities Eyeliner - якраз використовувала її в останньому рокерському мейку. Сама якість підводки класна, але кісточка жах, вона в мене розслоїлась і я мала ножиця підрізати кінчик, щоб якось чітко промалювати стрілки. І по зовнішньому вигляді скотчу, який я не можу віддерти, можна зрозуміти, звідки він 😄

8. Зубна щітка Curaprox - дууууже давно хотіла спробувати, а під домом в аптеці якраз класна акція була і я вихопила останню 😁

Ось такі покупочки в квітні, ще досить добре тримаю себе в руках 😄 Хтось користувався даними засобами, цікаво почути ваші враження 😊

І всім гарних та безтурботних вихідних!

Продукти для цього looks

Очищувальний бальзам
Зволожувальний крем для обличчя з пробіотиками
Зубна паста
Artdeco Clear Mascara-Eye Brow Gel
Eveline Cosmetics Celebrities Eyeliner