Розпаковка

В такий похмурий день, звісно потрібна покупка. Зазвичай дуже подобається такий формат. Тож сьогодні мої покупки за останній тиждень, в основному дуже багато волосся. Я не вмію користуватися одним засобом, бо шкіра голови досить швидко звикає.

Маленькі радості:

1. Зміцнювальний безсульфатний шампунь проти випадіння з ніацинамідом та пребіотиком від Meloni, досить часто він мені попався у стрічці і всі дівчата були задоволені, гріх не спробувати.

2. Шампунь проти випадіння волосся від Farmona Radical Med досить популярний на зарубіжному ринку.

3. Сироватка проти випадання волосся від Top Beauty, не перша і думаю не остання.

https://club.makeup.com.ua/post/33252/

4. Лосьйон від A1 Cosmetics тут просто сподобався склад, тай такого формата засоби дуже подобаються.

5. Скраб стимулюючий для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE, відразу відмічу аромат досить парфумований.

6. Кондиціонер та маска від Mayur, тут також сподобався склад, зазвичай такі засоби в мене швидко закінчуються.

7. Шампунь, кондиціонер та маска від Estima з серії «Відновлювальна, проти випадіння волосся» трішки імпульсивна покупка, але було цікаво спробувати інші засоби.

8. Комплекси від About, взяла для посилення шампуня і кондиціонера від Estima, колись дуже давно користувалася схожим але іншого бренду. Тут взяла комплекс проти випадіння волосся і інший з мумійо.

9. Ну звісно олівчики для губ від Glambee, дуже давно хотіла спробувати, ще й попала під акцію 1+1=3, звісно 110 не було. Але вони заслуговують окремого допису.

Всім гарної погоди🦋