Здійснила свою дівочу мрію!

Вже давно мріяла додати до своєї косметички засоби від бренду Hedonic.

Але постійно мене душила 🐸 і я жлобилася.

Але в останім часом дівчата дуже багато всього пислали хорошого про цей бренд.І останньою моєю краплею стали дописи Zhukovka 🌸 та Iryna Koval , а далі все як в тумані. Я зробила замовлення і вже кілька днів знаходжуся в стані КАйФУ від упакувуння та самих засобів.

Що я собі обрала?

  • мені здається це бестселер бренду Hedonic Mascara Perfect коричнева туш, такого кольору в мене не було, тому вирішила дати йому шанс, бо зазвичай з такими пррдуктами в мене не дуже складається. Все сипеться, або залишає темні кола під очима. Тому буду тестувати.
  • їхній новенький гель для брів Hedonic Hollywood Call Brow Gel ультрасильної фіксації, обирала мій двома, але дівчата сказали, що цей тримає намертво, а в мене жорсткі та не слухняні брови, тому зупинилася на ньому.
  • і для того щоб повністю кайфонути вирішила взяти нічний крем для рук Hedonic Moisturizing & Soothing Night Hand Cream, бо коли коли, а от ввечері я ніколи не пропускаю цей етап та ще й ви цей ключик бачили?)

Тому чекайте на враження! Надіюся зі всіма продуктами подружитися, принаймі так налаштована.

Користувалися продуктами від цього бренду?

Продукти для цього looks

Hedonic Hollywood Call Brow Gel *
Нічний крем для рук