Палеточка Pat McGrath у колекції! Ще одну мрію - здійснено!

Привіт! Я давно захоплююсь якісними палетками тіней. У моїй колекції є такі бренди, як Colourpop, PLouise, Jeffree Star, Dominique Cosmetics, Beauty Bay, Morphe, Ace Beaute, збірна магнітна палетка спарклів, в яких сидить рефіл Clionadh 😊 Та останнім часом мене почало притягувати до чогось "банального", нюдово-рожевого, пастельного, можливо, маловаріативного. От починаючи від девʼятки Beauty Bay Neutral, я підсіла на "базу" - матові нюдові, класичні, спокійні та заїжджені; зате - актуальні завжди.

І цього року я вписала собі в план [в MU Club теж в BeautyPlan є цей пунктик!] додати до колекції палетку відомого американського бренду Pat McGRATH Labs. Тьотя Пет - креативна візажистка, яка є одною із найбільш впливових в індустрії краси. І так, це її творіння нещодавнього тренду - порцелянових лялькових обличь зі "скляною шкірою" та тонкими бровами 👀

Тож, зустрічайте - палетка із найбільш відомої серії бренду - Divine Rose - Luxe Quad: Eternal Eden. Продукт містить 2 шиммерних (1 з яких дуохромить) та два матових відтінки. Я заінтригована. Дуже давно стежу за брендом та мала нагоду затестити великі палетки з 10-ти рефілів [ціна яких понад 100$]. Повна ціна даної палетки - 62$ [на офіційному сайті]. Формули відрізняються своєю пігментацією, насиченістю та стійкістю. Ну і звичайно ж - сліпучими шиммерами та топперами. В даній палетці нічого такого зірково-сліпучого нема, тож ситуація буде дещо скромнішою. Буду тестувати та пробувати різні варіанти поєднання цих кольорів 🥰