Мій повний догляд за шкірою обличчя на наступний місяць від Lunnitsa

Всім привіт! Makeup Club - став не тільки джерелом корисної інформації, але і цілим довідником з українських брендів. Сьогодні хочу поділитись однією і своєю знахідкою, про яку мало пишуть в клубі - бренд Lunnitsa.

Хоча насправді вперше побачила бренд пару років тому, вже користувалась і деякими: тоді мені найбільше сподобалась ментолова маска для обличчя, яка холодила шкіру і гарно підсушувала висипи. На цей же раз моє замовлення було більш широким і я ризикнула замовити всю лінійку, щоб мати прям повний догляд за обличчям саме від цього бренду:

  • Змиваємо макіяж гідрофільною олією з розмарином.
  • Після гідрофільної олії завжди користуємось пінкою чи гелем. Тому я взяла гель для вмиванням з пребіотиком. Давненько я не зраджувала своєму любимцю з дерматокосмецевтики, тому сподіваюсь шкіра прийме всі ці експерименти.
  • Інколи балую себе альгінатною масочкою, тому взяла одну на пробу з вугіллям і екстактом зеленого чаю.
  • Після використовуємо заспокійливу сиворотку Lunnitsa Calm Serum і крем з тієї ж серії Lunnitsa Calm Cream.

Якщо і це не заспокоїть мою шкіру - то треба буде використовувати валеріянку і ззовні і внутрішньо 😁