#myfavouritebrand

Усім привіт. Вирішила також приєднатись до челенджу, на який мене надихнула Дарина🦉. Довго обмірковувала, який саме мій улюблений бренд. Відразу важко навіть продумати "правильно", який є улюблений, але я зупинилась на MARÊVE і ось чому...

- Естетичне, мінімалістичне упакування - це мені подобається, бо такі засоби можна використовувати як подарунок для подруги, начальниці чи колеги, які люблять гарні аромати...

- Запахи, які підходять всім, наявні у них у невеликому різноманітті, що дозволяє вибрати аромат як для себе, так і для різних вікових категорій, моїй мамі і мені і бабусі різні сподобались аромати...

- Якість, зволоження, використання - отримують переважно позитивні відгуки. Щодо аромату, деякі відгуки можуть бути негативними через те, що аромат виявився занадто приторним або просто не підходив. Але для багатьох він чудовий...

Тут можна ще багато розповідати про цей бренд, але це головний аспект в моєму користуванні, який MARÊVE повністю задовольнив мої потреби - дизайн, аромат, якість.

Отже, дякую, люба Дарина🦉, за такий чудовий челендж...😘

Усіх😘