Sos! Дівчата, потрібна допомога у виборі фарби!

Привіт!) На фото "До" волосся моєї дорогої подруги, два роки вона не фарбувалась, аж ось захотіла оновити образ і зробити фарбування, як раніше. І стикнулась з проблемою, адже в кількох салонах їй запропонували спочатку робити освітлення, а потім вже фарбувати (ну, і ціна питання 3500-5000 грн.). Це пів біди, бо ще наслухалась негативу в бік свого волосся, так що бажання звертатися до таких майстрів відпало зовсім.

Але! Я вірю в силу нашої спільноти і точно знаю, що серед вас є майстри, а також дівчата, що розбираються в колористиці не гірше перукарів🥰. Тому прошу поради: чи можливо пофарбувати Женю в цей більш холодний шоколад без освітлення (бо насправді раніше так і робили))? І яку фарбу краще обрати, бо я дивилась на Loreal, що дівчатам прислали на тестування, результати після були вражаючі. А ще Саша @O'stah радила Kaaral, адже вона навіть сивину зафарбовує бездоганно (до речі, у відгуках на Kaaral я знайшла фото волосся, доволі схожого за відтінком, лише трохи темніше).

Впевнена, ви допоможете моїй красуні підняти собі настрій новим образом не за всі гроші світу 🥰