Косметичні обновки травня: Kiko, Elseve, Balea, Versace, Dsquared2, Teo, Garnier, Golden Rose

Трохи я затрималась з цим дописом. Більшість обновочок прийшло до мене ще на початку травня. А пишу тільки зараз.

Кожної весни в середині мені розгорається любов до парфумерії і бажання спробувати щось нове. А оскільки скоро літо, то забажалося мені чогось легенького.

Купила на Makeup пробники Dsquared2 та Versace. Ще не встигнула їх поносити

Golden Rose підводка для очей. Користуюся нею вже років 10. Люблю її довгу та тоненьку кісточку. Ця підводка не водостійка, але не відбивається на шкірі , та не осипається впродовж дня

Kiko блиск для губ. Приїхав завдяки “Спільним покупкам“ з EC. Цей кораловий відтінок мене зачарував.

Balea тонік – просто тонік, з приємним свіжим ароматом. Нічого особливого, але мені він підходить, інколи купую

Garnier антиперсперант кульковий – ці антиперсперанти купую вже багато років та ними користується й мій чоловік, й мама. Беру різні аромати. Всі приємні та ненав’язчиві. А ось функції свої цей продукт виконую дуже гарно. І від нього немає ніяких подразнень

Teo шампунь – купила якось в АТБ такий шампунь по акції (сподобався його аромат) і несподівано він мені підійшов. Ніяких чудес не робить, після нього треба використовувати бальзам або маску. Але очищує чудово, дуже приємні аромати, ніяких негативних реакцій після нього. Навіщо платити більше ?

L`Oreal Elseve Hyaluron Pure Бальзам зволожувальний для волосся. Раніше я покупала теж Elseve Hyaluron Pure у бузковому флаконі, але то був Бальзам філлер. Дуже мені подобається. Зараз вирішила купити цей (мабуть, новинка). Такий самий бузковий флакон, але написи зеленим кольором й не філлер, а зволожувальний. Спробую такий )Але, бальзами для волосся Elseve мені дуже до вподоби

На цьому, красуні, у мене все. Всім дякую за увагу до мого Looks 😊