BITTERSUITE - макіяж, натхненний новим альбомом Біллі

Всім доброго ранку! Вчора в мене були плани нічого не робити, закрити пару питань, що стосувалось косметики та помаленько складати речі до поїздки. Але... Послухавши новий альбом улюбленої Біллі Айліш, мене смикнуло записати відео [опублікую тут пізніше], ну і, відповідно, все це доповнити макіяжем. 5 годин зйомок + 2 години монтажу; вчора як ніколи відчула, що хочеться мати асистента в таких моментах 😨 Тим не менше, я впоралась і була задоволена результатом.

Тепер трішки про макіяж: обличчя підготувала лінійкою з пробіотиками від Skin1004 (тонер, сироватка, 2 шари крему); затонувала сонцезахисним тонуючим кремом від Jigott з алоє; висвітлила зону лобу, підборіддя, під очима та додала легкий ліфтинг-ефект консилером Maybelline Fit Me. Закріпила розсипною пудрою Ciate London; прочесала брови воском TopFace та домалювала трішки волосин підводкою для очей Maybelline Hyper Easy [темно-коричневою]. Самі очі оформляла дуже дивно 😁 я деколи граю проти правил косметики, тож за базу я тут дала мультихромні рідкі тіні GlamBee, на які посадила мультихромні спаркли. Я завжди думала, що той відтінок відливає блакитним, але вчора він проявився таким благородним зеленим 😅 Розтушувала тінями Colourpop із палетки Brooklyn Nets; пару рухів кісточкою, стійким олівчиком Kiko для виразного погляду та промалювання міжвійки; трохи відтінків з палетки Ace Beaute Slice of Paradise; туш Golden Rose Nude Look; та олійка для губ Item Beauty у відтінку Come thru.

Як вам такий макіяжик? Чекаєте відео? 🥹

Продукти для цього looks