Нова посилочка - нові знайомства :)

Отримала коробочку цікавинок:

💕 Hydro Calm Serum від Jole. Спочатку мене вабили дописи Дарина🦉 про продукти Jole, потім Матвієць Яна 🐱 написала звабливий допис, і я вирішила, що досить вже залишатися осторонь! Тим паче, що пребіотична сироватка від Soraya вже закінчується, і треба було шукати гідну заміну для вечірнього догляду. Тож, Jole, давай знайомитися👋

💕 Пробничок Azelaic Acid 10% Serum від Jole. Ця сироватка отримала дуже схвальні відгуки від Дарина🦉. В наявності був пробничок, тож він пішов у кошик за компанію до сироватки Hydro Calm👆

💕 Антисептик Rainforest Spirit - мій перший продукт від популярного бренду Tink. І мені цікаво порівняти цей антисептик з моїм улюбленцем DALAI LLAMA від Mermade🫶

💕 Заспокійлива сироватка для обличчя Take It Easy від Mermade. По-перше, мені сподобалися її склад, колір і ця чарівна пляшечка🤗 По-друге, дівчата пишуть про неї дуже гарні відгуки. ksnklb , твій нещодавній допис посприяв рішенню про купівлю сироватки😘

💕 Пробничок парфумованої води Countrycation від Mermade. Ось туть👉 https://club.makeup.com.ua/post/38601/ я вже розповіла, як мені сподобався аромат Countrycation у лосьйоні для тіла та поділилася задумом придбати собі цей парфум на літо. Задум реалізовано🥰 Поки що у вигляді пробничку, та на певний час вистачить. І перш ніж зробити фото для цього looks, я вже добряче напшикалась ним😄 Радію!

💕 Живильна масочка Beauty Derm на основі білої глини - подаруночок до замовлення від улюбленого MAKEUP❤️ Щиро дякую!

Всі продукти від українських брендів, що неймовірно тішить🥰

Дякую дівчатам за відгуки, що допомагають визначитися із замовленням! Дякую українським брендам за чудові продукти! Дякую MAKEUP за бездоганну роботу!

І дякую всім за увагу🫶

Продукти для цього looks