Маленька розпаковка з самого ранку

Привіт! Давно не було рубрики розпакуйчиків; бо зараз я в очікуванні подорожі, та й хотілок стало якось значно менше. Мені терміново потрібна була нова туш і наповнювач пінного мила (оригінальне наповнення Bath & Body Works закінчилось на днях). Пошукала по сайтам різні варіанти і спинилась на новинці від Lamel - Oversize. До покупки також додавали безкоштовний олівчик для брів; тож це може й зіграло вирішальну роль 😂 Олівчик лишнім не буде, тільки я побоююсь, що 404 відтінок трішки буде віддавати в теплинку. Подивимось.

Ну і ось вирішила я сьогодні збігати за посилкою перед роботою, в результаті встигла ще й мило перелити. Воно гарно піниться дозатором BBW, приємно очищує руки; але аромат практично на шкірі не відчувається. З одної сторони це й добре, аніж пахнути милом півдня 👀

Туш та олівчик обовʼязково потестую на днях та ближчим часом напишу відгук. Ще додала до замовлення олійку для кутикули від Dott. А глину отримала також в подарунок від Мейкап, за що окреме дякую💞

Ось такі практичні та тільки необхідні обновки. Я щось змучилась ганятись за продуктами та трендами. Зараз у мене змінюються приорітети, і план покупок різко змінився. Чи це вже старість? 😂

Продукти для цього looks

Пінне мило для рук "Мускат"
Олія для кутикули та нігтів "Грейпфрут"
Всі відгуки (6)
LAMEL Make Up Over Size Volume Mascara
Всі відгуки (85)
ПОДАРУНОК! LAMEL Make Up Brow Pencil