#byebye-dontcry Прощаюсь зі своєю косметикою??

На початку року всі ми робили список бʼюті-планів на рік 💄 і я не стала винятком

Частину з планів я вже виконала, наприклад повернулась на танці і склала свій перший іспит з французької мови. Частина знаходиться у стадії виконання (як то отримання водійського посвідчення), а якась частина взагалі вже не здається актуальною

Але ось один пункт не дає мені і моїй внутрішній сороці спокою:

Прагнути до мінімалізму: останні роки покупка нового одягу чи чергової «блестючки» були для мене власним сортом заспокійливого, але таке бездумне споживання призвело до того, що переді мною лежить гора косметики, якою я майже не користуюсь. Тому цей рік для мене почався з принципу one in - one out ♻️ постараюсь купувати лише те, що закінчилось✨

Останнім часом в мене набралося стільки косметики, що рука не підіймається навіть дивитись огляди на щось нове і цікаве, тому я прийняла вольове рішення попрощатись із усіма тими продуктами, якими я не користуюсь.

Першими із мого столику пішли кремові продукти, чий термін придатності вже давно не придатний (хоча продукти зе й досі функціонують на всі 100%), а також ті, якими я не користуюсь - ця категорія відправилась одразу у смітник 🗑️

Наступними пішли свіжі дрібнички типу помад і олівців, якими я скористалась один-два рази і закинула - це відправилось до мами, сестри і подружок 👋

Залишилось найскладніше - розпрощатись з усіма палетками, які я потикала пару разів і більше не чіпала. З цих продуктів я сподіваюсь витягти кошти і, головне, вільне місце для новинок 🚪

Дівчата, розкажіть про свій досвід розхламлення косметики #byebye-dontcry 🌸

Продукти для цього looks

Eveline Cosmetics Eyeshadow Palette Mystic Galaxy
Всі відгуки (36)
Rose Quartz Eyeshadow Palette
Всі відгуки (4)
LAMEL FLAMY Lumeneyes Palette
Всі відгуки (17)