I Heart Revolution Diamond - Princess Cut

Як часто я заходжу "просто подивитись" на косметику; і виходжу з магазину не з пустими руками... Насправді, я давно слідкувала за цими запеченими хайлайтерами від I Heart Revolution [там в них є ще сердечка; і румʼяна в такому ж форматі]. Я зовсім не очікувала, що вони опиняться на першому ж стелажі після того, як я відкрию двері в новий для мене магазин 😂 в якому я ще ні разу не була. Сестра мені розказувала, що щось прикольне відкрилось; а я зігнорувала; аж поки не шукала цю мережу в Львові та зрозуміла, що приїхати до рідного міста та завітати туди буде значно легше, чим десь тут добиратись через гори, через ліс...

Ну ось, як я вже написала, заходжу - перший стелаж збірний з Makeup Revolution і їх сестринськими брендами. Давай все тицяти, розглядати. І бачу - розпродаж на запечені хайлайтери. Цей акційний діамантик був останнім. Я його вихопила з полички і почала тішитись, що я нарешті його додам до колекції 😇 Тим більше, у Революшн є багато цікавих аналогів [бо зазвичай вони роблять прямі закоси на дорожчі бренди, копіюючи навіть сам дизайн; за що я їх трішки недолюблювала].

Хайлайтер такий доволі прохолодний; з нейтрально-холодним відливом. Дуже гарний по пігментації, але я наношу пензликом, щоб сяйво не летіло до космосу. Пізніше в дописі покажу його в макіяжах та як витягнути з нього максимум сяйва, щоб сліпити всіх зустрічних 😉

Гарного дня та сяючих хайлайтерів вам!✨

Продукти для цього looks

I Heart Revolution Diamond
Всі відгуки (3)