#ihatethisinmyroutine

Дякую ДАРÍЯ КÓВАЧ за такий цікавий челендж. Над питанням, що я ненавиджу в своїй рутині мені довелось не абияк замислитись, бо насправді іноді здається, що я усе не люблю, а іноді дуже подобається кожен етап догляду😄

Все ж задумавшись, я виділила досить багатенько пунктів:

  1. Усе, що пов’язане з зубами, я вже довгий час ношу брекети і догляд за зубами займає надто багато часу протягом дня. Найбільше мені не подобається вдягати еластики на зуби (спеціальні резиночки щоб рівнявся прикус), чистити зуби йоршиками (маленькими щіточками) та зубною ниткою. З довгими нігтями це дуже складно та довго робити, але обов’язково потрібно
  2. Фарбувати волосся (коріння), мити та сушити, все в купі займає дуже багато часу, хоча фарбуюсь я вдома, але дуже часто я ходжу з відрослими коренями банально через те, що не можу виділити достатньо часу на фарбування, також я не люблю робити будь-які укладки бо вони взагалі не тримаються на моєму волоссі😿
  3. Наносити липкі сироватки на день, зазвичай такі наношу на ніч і намагаюсь не спати обличчям в подушку🤣 також не люблю користуватись кремом для рук бо відчуття жирності дуже не подобається, але іноді все ж наношу, особливо в зимовий період і як на зло одразу після нанесення мені потрібно чіпати волосся, або завʼязати хвіст🥲
  4. Користуватись ВВ кремом, малювати рівні стрілки та чіткий контур губ, тому в повсякденному житті я майже не роблю мейкап, можу підфарбувати брови олівцем та вії тушшю
  5. Коли хочеться нанести новий парфум, а аромат вчорашнього ще присутній на шкірі і доводиться або знову приймати душ, або користуватись тим самим парфумом, що і вчора, також дуже не подобається коли обираю аромат по піраміді і відгукам, а в кінцевому результаті приходить взагалі не те, що я собі уявляла, тому стараюсь усе спочатку тестити в магазині, а тоді вже замовляти
  6. Пити вітаміни, як би це не звучало, я завжди на них дивлюсь і думаю що випʼю за наступним прийомом їжі і завжди відтягую, навіть не забуваю (але іноді й так буває), а просто не хочеться, хоча знаю які саме вітаміни мені обов’язково потрібно пити
  7. Вмивати очі гідрофільною олією, мені сильно пече через дуже чутливі очі, для мене кращим засобом в цьому питанні є міцелярка, а коли вмиваюся гідрофільною олією, та і взагалі будь-чим, то вода стікає по ліктям і капає на підлогу, що мені дуууже не подобається, але я знайшла вихід з цієї ситуації і придбала собі нарукавнички для вмивання
  8. Напевно для усіх буде дуже дивним цей пункт, але я не люблю довго приймати душ (і ванну також)🥲 я люблю дуже швидко все робити в душі, але просто у ванній кімнаті я можу годинами стояти і роздивлятись себе у дзеркалі
  9. Носити головні убори влітку, хоча взимку я завжди в шапці і це мені подобається, навіть не дивлячись на те, що колись я мала сонячний удар я всеодно вже декілька років взагалі не ношу ніякі головні убори саме влітку
  10. І останній дуже збірний пункт, не люблю робити самостійно манікюр бо я роблю гель лаками і на це потрібно виділяти не менше пʼяти годин. Також не подобається робити глиняні маски бо я ніколи не помічаю від них результат, але все навкруги пачкається. І останнє це доглядати за пірсингом, мені дуже подобається різний пірсинг але дуже складно за ним правильно і вчасно доглядати

Міркувала декілька днів над усім, що не подобається, але впевнена що такого існує ще більше, а я просто не все згадала😅

Думаю у кожної в рутині присутнє те, що не дуже подобається робити, але впевнена, що процедури та дії, які приносять радість та задоволення все ж переважають ❤️