Перше літнє замовлення

Привітики! Вже зовсім скоро я повноцінно повернусь до клубу, бо дороблю усі завдання по навчанню🥹 А поки хочу поділитись своїм невеличким літнім замовленням, в якому більшість засобів я вподобала собі з дописів дівчат🥰

  1. Tesori d`Oriente Vaniglia E Zenzero Del Madagascar. Скоро вже закінчиться мій гель для душу тому вирішила замовити цей. Аромат мені дуже сподобався, солодкий, але в міру, я б описала його як приємні чоловічі парфуми + ваніль.
  2. Відновлюючий комплекс для волосся з шовком CHI Silk Infusion (міні). Давно вже хотіла спробувати цей засіб і нарешті придбала, він має аромат більше схожий на чоловічий, але дуже прижмний.
  3. Bibliotheque de Parfum Silence Парфумована вода. Взяла пробник бо піраміда зовсім не типова для мене. Аромат мені спочатку сподобався, але коли він розкривається то змінюється і мені нагадує бабусині парфуми, для мене такий аромат більше на осінь підійде.
  4. Паста для шугарингу тверда ViTinails. Ніколи не пробувала нічого подібного, але побачивши допис в клубі захотілось спробувати.

До пасти я взяла ще:

5. Шпатель косметичний для депіляції Панночка

6. Смужки для депіляції, білі, 100 шт. Divia

7. Зволожуючий крем після депіляції Caramel. В нього неймовірний аромат! Ніби якась свіжа випічка з апельсиновою цедрою🍊

Буду тестувати усі засоби та ділитись враженнями🥰

Ще хотіла запитати у вас пораду🥺 я вже давненько шукаю пудру для обличчя, можливо ви писали дописи про ту, яка вам дуже сподобалась, буду вдячна за посилання❤️