Мій вечірній макіяж

Знову і знову пробую нове. Трішки виходжу із зони комфорту, пробуючи нові комбінаціі продуктів, текстур і образи для мене.

На цей раз "приміряла" вечірній макіяж.

Основний акцент - очі 👀. Для їх макіяжу використовувала:

• палетка GlamBee Luxuriat (відтінки Eclipse, Heat, Romantic)

• палетка Makeup Revolution (відтінок 5й у першому ряді, я б назвала його "Шампань", крутий шимер)

ОБИДВІ палетки гарні у роботі, але трохи осипаються.

• олівець для очей Essence тон 01 - ним оформила слизову. загалом непоганий, але не стійкий

• туш з ефектом накладних вій Lamel - дуже крута, одна з фавориток

• гелевий олівець Bless Beauty тон 403 - гарний стійкий олівець, шикарний шоколадний відтінок. Люблю його

Макіяж обличчя:

бб Purito у відтінку 21 - щільний, стійкий, обожнюю

• консилер Clear My Face Lamel 401 - вкотре повертаюся до нього після всіх інших. Перекриє УСЕ!

• бб-рум'яна Lamel 403 - гарний відтінок, що освіжає, але сам формат (рідкі рум'Яна) не дуже розумію, можливо не моє. Пігментація на рівні вау

• сухі рум'Яна Lamel 404 у якості скульптора - уже котрий рік фаворит, дуже правильний відтінок

• хайлайтер Glow Lamel 401 - його придбала трішки більше місяця тому, і тепер користуюся щодня, лише до нього тягнеться рука. Сяйво неймовірне, саме на вечірній макіяж шикарно

• рисова пудра Paese - просто найкраща. Нуль жирного блиску і нових висипань, бо пудра без тальку

Губи. Тут усе просто:

• нічна маска з бананом Eveline - використовую як бальзам, щоб зволожити і підготувати губи до макіяжу. Шикарний як бальзам, шикарний як маска!

• олівець у дереві GlamBee 110. У мене ще до зміни відтінку, попередньої версії. Люблю, але стійкість посередня, що і притаманно олівцям у дереві, тобто звичайним, не гелевим

• тінт-желе для губ Lamel Flamy 403 - той самий, що спричинив фурор. Мені подобається наносити його у невеликій кількості, прихлопуючими рухами пальчиком, не прибираючи залишки

Брови. Колір і фіксація:

• для надання кольору помадка Eveline - колись мені подобалася більше, зараз не в захваті від нанесення і стійкості, але подобається відтінок;

• гель для брів з ефектом ламінування Joko Blend - от його полюбила всім серцем, користуюся щодня. Приємно пахне, гарно фіксує, не лишаючи плівки і білого нальоту

Продукти для цього looks

Paese Rice Powder
Makeup Revolution Foil Frenzy Eye Shadow Palette
Purito Cica Clearing BB cream
LAMEL Make Up OH My Clear Face
LAMEL Make Up BB Blush
LAMEL FLAMY Jelly Tint
Фіксуючий гель для брів