Wonder Bundle - мій парфумерно-доглядовий набір семплів від MakeUp

Привіт 🌷 Одразу за яскравим парфумерним набором пробників 13PERFUMES, який замовила ksnklb

https://club.makeup.com.ua/looks/41353/

я показую, який набір семплів зібрала собі, завдяки крутезній, новій акції Wonder Bundle від MakeUp.

Суть пропозиції в тому, що на 249 грн, ви самі обираєте набір із 5 семплів, запропонованих на сторінці акції.

А тепер наповнення мого першого Wonder Bundle:

  • Lamcome Idole Nectar (пробник, 1.2 мл) - неймовірний аромат, нектар богів, і все 🌼
  • Yves Saint Laurent Libre (пробник, 1.2мл)
  • Chloe Nomade Naturelle (пробник, 1.2мл) - саме Nomade давно в планах послухати
  • Lancome La Vie Est Belle Iris Absolu (пробник, 1.2мл) - знайомі, улюблені ноти з новим солодким вибухом квітів
  • Набір саше BIOselect (дивіться фото, 5 пробників, маска для волосся 10мл, креми для обличчя (2 і 3 мл) та мазь (1мл) - дуже класний набір для знайомства з брендом, зважаючи на різноманіття засобів
  • Бонус-подарунок від MakeUp - Calvin Klein Euphoria (пробник, 1.2 мл) - 4 штучки 🥰, буду згадувати цей аромат

Усі аромати мені близькі та знайомі, і десь, напевно, схожі 😉 Але я дуже рада, що на MakeUp з'явилася така можливість, тим паче, можна створити самій бокс, для себе чи на подарунок 🥰

І, звісно, я вже замовила ще один набір 😉, з Idole Nectar, бо цей аромат тепер мене супроводжує всюди 🩷