Хотілки

Вирішила зробити собі список хотілок для зручності. Як приєдналася до клубу і почала читати ці неймовірні дописи відразу з'явилося багато нових "хочу". Тож, щоб трішки впорядкувати свої бажання і стримати апетит вирішила об'єднати все дописом. Можливо отримати пораду від учасниць клубу, бо в декоративці я не дуже профі.

Список доглядової косметики


1. Хочу додати до своєї рутини догляд для шиї від Medi-peel, сподіваюся що колись до нього дійде черга.

2. Також хочу нову сироватку, придивилась собі Medi Peel Cindella Multi-antioxidant Ampoule, але ще вагаюся.

3. Тонер планую спробувати двохфазний з екстрактом троянди Medi-Peel Rose Water Bio Ampoule Toner

4. І куди ж без крему, приглянулися мені
Відновлювальний фітокрем з 5% пантенолу, або ризикну і спробую Torriden крем з гіалуроновою кислотою


Декоративна косметика

1. Підводка фломастер від ln pro. Ніколи не використовувала її, це моє хочу під впливом клубу)

2. Консилер тут вагаюся, який обрати. Хочу, щоб добре перекривав мою червону цяточку від куперозу на обличчі. Але в цих засобах я новачок. Читала гарні відгуки в клубі про Bless Beauty, планую спробувати

3. Гель для брів. Брови в мене густі і вкладати їх важко, але прочитала, що з такими чудово справляється гель got2b . Тому це точно в мої хотілки.

4. Рідкі тіні від Bless Beauty. Допис Кузя Ю-а, добив мене остаточно (в хорошому сенсі), тепер вони мені й сниться будуть, поки чекатиму посилку.😄


Інше

1. Антиперспірант-спрей тривалої дії "До 10 днів без поту й запаху" Biotrade Odorex Deo Antiperspirant Spray. Дуже цікаво спробувати його, тому планую замовити міні версію.

2. Олійка для кутикули. Хочу спробувати бюджетну олійку Fabio Visconti