Трохи моїх покупок

В мене кожен допис про покупки "невеличкий"😅 в мене майже не буває ситуацій, коли купую багато за раз. А у вас?

L'occitane крем для рук

Давно хотіла його спробувати, багато хто його хвалив. Написано, що для сухої та чутливої шкіри. В мене проблем з цим немає, в основному наношу на ніч та перед виходом з дому. Аромат має дивний, чимось схоже на ладан. Але ефект мені подобається. Велика банка на 150мл.

Tree Hut desert haze цукровий скраб

Не часто користуюсь скрабами, більше фанат рукавички-мочалки, але від цього бренду хороші скраби, маю великий досвід користування ними. Аромат бомба, наче якийсь парфум. Мама взяла собі з вітамином с такий ж, але коли послухала мій скраб, захотіла помінятися 😅

Я точно раджу спробувати саме цей, бо аромат це щось ❤️‍🔥

Dikson шампунь для кучерів

Невідомий для мене бренд, почитала трохи про цей засіб і вирішила взяти. Шампунь в мене уходить на раз-два зазвичай. Зараз через жорстку воду маю проблеми з укладкою, сподіваюсь цей шампунь допоможе. Склад непоганий для мене

І свічечка з ароматом лимону. Я взагалі не купую ароматні свічки, бо всі аромати для мене удушливі. Але маю сподівання на цю, бо це легкий аромат лимону з чимось свіжим😅 в будь-якому випадку, свічки зараз дуже актуальні(((

Продукти для цього looks