Мої декоративні пустишки за весну 2024

Думаю, що такий сезонний огляд дуже показовий щодо темпів і кількості косметики, що використовується.

1. Мініатюра Yves Saint Laurent Lash Clash дуже порадувала дійсно гарним об'ємом і ефектом пухнастих вій.

2. Туш від Essence раніше дуже любила, але на цей раз якось розчарувала. Дуже довго розфарбовувалась і довго сохла на віях, взагалі здалась занадто рідкою. Можливо невдала партія, або ж змінили формулу

3. Олівець для брів Lamel люблю і обожнюю. Найкращий серед таких тоненьких олівчиків. Вже використала близько 10 і не збираюсь зупинятись

4. 11 пробників мінеральних пудр в кожному приблизно 0,5 грамів, якось не хотілось користуватись тональними та ще й працюю майже весь час вдома. Фарбуюсь для себе, щоб бути готовою до зуму, або виходу на вулицю в будь-який момент.А з мінеральними основами і тон гарний, і не відчуваються на шкірі, як косметика.

5. 5 відтінків тіней. 1 стареньку однушку Essence використала замість контуру, була ще тілесна тінюшка Flormar з палетки четвірки 045 (дуже їх любила і люблю, вважаю найкращими бюджетними універсальними тінями), також була бронза з Anastasia Beverly Hills Modern Renessaince і рожеве золото з палетки Marc Jakobs, і ще пакетик пробник мінеральних тіней

6 Блиск Buxom непоганий, приємний на губах, гарний колір

Ось і все. Наче й небагато, але відчутно. Порадували тіні, а все інше, то регулярні росходники. На літо ще точно буде мінеральна основа, ще олівчик для брів закінчується, може навіть 2 встигну, тушей скоріш за все буде дві, бо одна вже другий місяць відкрита (я їх міняю кожні 2-3 місяці) і вона мені також не подобається, руки чешуться замінити. Але планую маленьку відпустку і вперше виїду з України за останні 3 роки, тож плани маштабні)))

А що закінчилось у вас?

Продукти для цього looks

Essence i love extreme volume mascara
LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil
Yves Saint Laurent Lash Clash