Ранковий догляд за обличчям

В мене було дуже багато різних гелей для вмивання, раніше любила бренд Bioderma, але останнім часом взагалі не та якість, тому знайшла ще кращій варіант - SVR. Протестувала вже всі продукти з цієї категорії, але мої улюблені саме 2 гелі, вже не знаю які це баночки по рахунку 😄 Сьогодні про один з моїх ТОП гелей ⤵️

Очищувальний гель SVR Physiopure Cleansing Foaming Gel

Підійде чутливій, комбінованій та жирній шкірі обличчя.

Гель дуже обережно та лагідно очищує шкіру обличчя, при цьому дає гарне очищення та не пересушує її також має невеликий ефект заспокоєння, має приємний легкий аромат 😻

👍🏻 100 з 10, щиро рекомендую, дуже крутий гель, який хочеться повторювати 💞

Маска для оздоровлення і сяйва шкіри з гранатом Apivita Express Beauty Radiance and Revitalizing Mask

Тестувала різні масочки від цього бренду, але тільки ця запала в душу на стільки, що купувала і в повному об'ємі, але зараз не знайти 😔 тільки в мініатюрах можна придбати.

Експрес маска "на свята", хоча я її і в повсякденному житті використовую коли потрібно виглядати на всі 💯. Якщо вам потрібно мати здорову, гладеньку, насичену шкіру яка сяє з середини ЦЕ ВОНА, якщо потрібно зробити макіяж лягає все ідеально 😻 Це мій маст-хев БАГАТО років, нічого подібного не можу знайти, хоча тестувала і Glamglow, Origins...

👍🏻 100 з 10

Дякую всім за активність, всім добра та миру 🧡

Продукти для цього looks

Очищувальний гель
Маска для оздоровлення і сяйва шкіри з гранатом