Гарний помічник при боротьбі з висипаннями | Just Dream Teens Cosmetics Azelaic Cream Medicated Prop

Лікувальний крем із прополісом Just Dream Teens Cosmetics мені дістався у пробничку, тому буде коротенький огляд у форматі Лукс‘у.

Пробник гарно відкривається без ножиць, що є плюсом.

Всередині дууууже багато продукту як для пробника (додала фото). Щоб ви розуміли наскільки, то скажу, що крему вистачить до ТИЖНЯ щоденного використання.

Крем має трохи неоднорідну консистенцію жовтуватого відтінку з чорними вкрапленнями того самого прополісу.

Аромат приємний, медово-косметичний

У своєму складі крем містить:

💧 азелаінову кислоту, що покращує стан шкіри з комедонами завдяки своім протизапальним та антибактеріальним властивостям

💧PatchH2O + бісабллол пом’якшують потужну азелванову кислоту, заспокоюють роздратування

💧 Віх-актив нормалізує виділення себуму, зменшує його надлишок, матує шкіру

💧 прополіс пригнічує уже наявні запальні процеси, запобігає появі нових

Цей крем я наносила лише на ніч у комбінації з азелаіновою кислотою. Щоразу на наступний ранок бачила гарний результат. Запалення зменшувалися, тон шкіри ставав рівніший і загалом шкіра виглядає більш здоровою.

Єдине що не помічала матування після шкіри, вона була здорово-сяючою. Але такий ефект мені подобається навіть більше.

З ним висипання зникають швидше, а дрібні пошкодження (було видавила прищик 🫣) чи царапини (від тих же кітяо) загоюються за 1-2 використання.

Як активний кремчик обов’язково ще візьму у повнорозмірі. За свою ціну це скарб 🔥 Дівчатка з проблемною шкірою, зверніть увагу.

Ще великим плюсом є те, що крем можна використовувати дівчаткам 13+.

Продукти для цього looks

Лікувальний крем із прополісом
Всі відгуки (6)