Солодкі губки для поцілунку: моє улюблене lip combo!

Привіт, красуні!

Сьогодні хочу поділитися своїм улюбленим lip combo для ідеального макіяжу губ, яке підійде як для повсякденного життя, так і для поцілунків в рамках kiss-челенджу!

Моя секретна зброя:

  • Бальзам-тінт для губ з запахом полуниці від Glambee: Цей чудовий бальзам не лише зволожує губи, але й надає їм ніжного полуничного відтінку та приємного аромату. Він стане чудовою основою для макіяжу.
  • Lipstick crayon auto у відтінку 08 Glambee: Ця помада-олівець має кремову текстуру, легко наноситься та створює стійке матове покриття. 08 Glambee - це насичений рожевий відтінок, який підходить для будь-якого тону шкіри.
  • Губна помада Glambee Soft Touch матова тон 12: Ця помада має м'яку матову текстуру, легко наноситься та не сушить губи. Тон 12 - це глибокий ягідний відтінок, який підкреслить красу ваших губ.

Як я використовую це lip combo:

  1. Наношу бальзам-тінт Glambee на губи, щоб зволожити їх та надати їм ніжного полуничного відтінку.
  2. Обводжу губи олівцем Glambee 08, щоб підкреслити їх контур.
  3. Заповнюю губи помадою Glambee Soft Touch тон 12, розтушовуючи її для більш м'якого ефекту.
  4. Залишаю макіяж без блиску, щоб він був стійким і не розтікався.

Результат:

Цей lip combo створює стійкий макіяж губ з глибоким ягідним відтінком, матовим фінішем та приємним полуничним ароматом. Губи виглядають сочными, пухкими та привабливими, готові до поцілунків!