Мій літній макіяж, пробний пляжний образ

Всім привіт🌸

Такий у мене літній образ, і от деякі деталі мого макіяжу

  • Тон Bogenia velvet 001 ivory, хоч зазначений матовий фініш, мені він більш натурально, з тенденцією до
    ще більшої жирності моїй шкірі, ще і колір не для самих світлих, тому я змішую його завжди з іншими матовими і більш світлішим тонами. Зате в нього стильний гарний флакон, а картонна коробка, в якій я його отримала то наче люкс, хоча дуже доступно.
  • Irl filter revolution f1 тон, то мій фаворит, вже давно, багатьом це дуже важко, і цей тон не для всіх, але дуже криєчо.
  • Catrice sun melted 030 тон, дуже пігментований, кремовий, стійкий, як контур тут соло у мене.
  • Essence blush crush 020 пігментовані красиві румяна новинка у моїй колекції, дуже натурально виглядають, формула без тальку, дуже шовковисті
  • Catrice more than glow хайлайтер 020, дуже насичений, гладко зашліфовуючий гарного вологого сяйва хайлайт
  • В зоні декольте хайлайтер Eveline Cosmetics 02 rose gold variete гарно застигає, натурально виглядає без окремих блискіток
  • Очі промалювала олівцем Lamel oh my color 409 тон на рухомій повіці, як кольорова підкладка, і вивела ним же стрілку
  • Закріпила підкладку з олівця тінями рожевого кольору трішки шимерними, у скадці і на нижній повіці бежевим, палетка із сільпо wow glow by offtop тон 03
  • В міжвійці Lamel kajal 404 темно фіолетовий олівець
  • На віях тестувала туш від Lamel cult length s curl насичено наноситься і яскравий чорний колір, а от розділення мені більше у рожевому пакувані подобається, в цілому не погано
  • В кутику ока хайлайтер catrice і із палеточки тіней із сільпо сяйливий
  • На нижній слизовій олівець від essence, звичайний пігментований, не мега стійкий, нейтрально бежевий олівець.
  • На губах олівець той самий Lamel oh my color 409
  • І олійка для губ Ln pro 102 peach lemonade
  • На бровах гель для вкладання від essence Brow lifting gel set 12г зі щіточкою, дуже зручний, якісне пакування, коли мої брови були без ламінування, тримав посередньо, мої жорсткі крім Claresa ніякі не могли, ніякий lamel також. Цей тримав не рівно вверх, але в одному положені міг. Після ламінування вони і самі тримаються, з цим гелем вовчі брови гарантовані, й середньо стійкі
  • Пудра RCMA прозора, гарна під очі, заблюрююча, гарно фіксуюча, великий об'єм, вистачить на пів життя

Дякую за увагу, тихого мирного дня нам всім🌸

Продукти для цього looks

Bogenia Velvet Foundation
Catrice Melted Sun Cream Bronzer
Eveline Cosmetics Variete Face & Body Liquid Highlighter
LN Pro Glow & Care Balmy Lip Oil
Catrice More Than Glow Highlighter
Essence Blush Crush!
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner