Нові офлаконені аромати та сухий шампунь: розпаковка обновок!

Привіт! З першим днем липня вас 🥹 Сподіваюсь, ви ще не розплавились від спеки. Я вже молюсь, щоб був той дощ, який показують сьогодні в прогнозі.

Сьогодні зранку швиденько вибігла на пошту забрати ще один флакон. Нещодавно брала в парф.подруги розпив, і цей сонячний цитрусовий аромат Mandarina Duck Mandarina Duck не залишив мене байдужою. Тому, це однозначно мав бути повнорозмір у колекцію! Зараз на літо він дуже гарно носиться та освіжає ☺️

Трішки раніше; на початку минулого тижня, отримала Avon Today. Класика всіх років. Такий він хороший, що побачила знижку і без роздумів вихватила його. Колись мала мініатюру, і щось дуже швидко використала. Знаю, можливо, він надто банальний та відомий серед всіх, але з тим, що аромат вдалий - не посперечаєшся 👌🏻

Ну і позавчорашня покупка - сухий шампунь від Shauma. Я мала Nivea для темного волосся; і він ідеально мені підійшов по відтінку. Не затемнював і не вибілював у порівнянні з безколірними. Я тому й вирішила далі брати темні сухі шампуні; і взяла на пробу Batiste. Він виявився надто темним, і плюс його текстура надто порошково-розсипна, що не тільки волосся пофарбувало, і й лоб, і вуха, і все, чого після волосся торкались руки. Тому, я негайно пішла і купила цей бюджетний; по відгукам майже ніхто не нарікав. І вчора я його спробувала - справді шикарний за свої гроші! І не сірить волосся ☺️

Продуктивного вам тижня та гарної погоди!

Продукти для цього looks

Mandarina Duck Eau
Всі відгуки (4)
Avon Today
Всі відгуки (9)