Замовлення на подарунок і трішки для себе

Привітики! В моєї мами скоро день народження тому я готуюсь повним ходом і вже отримала її бажаний подаруночок від курʼєра😍

Що ж в середині?

  • Tous LoveMe The Onyx. Набір в який входить парфум 90 мл та косметичка, хоча мама хотіла лише парфум, але я ніде не могла знайти окремо 90 мл, а з косметичкою ще й пакування дуже красиве і подарункове🥰

Далі буде дууууже багато масочок від улюбленого бренду Joko Blend🔥 (на них зараз дуже приємна ціна, тому можна взяти побільше🤫)

  • Joko Blend Premium Alginate Mask. Альгінатна маска з колагеном і еластином, ефект ліфтингу
  • Joko Blend Premium Alginate Mask. Альгінатна маска з вітаміном С
  • Joko Blend Premium Alginate Mask. Альгінатна маска з чорницею та ацеролою
  • Joko Blend Premium Alginate Mask. Альгінатна маска детокс із морськими водоростями
  • Joko Blend Cornflower Glow Hydrojelly Mask. Маска гідрогелева для обличчя з волошкою
  • Joko Blend Super Green Hydrojelly Mask. Маска гідрогелева для обличчя суперзелень
  • Joko Blend Premium Alginate Mask. Альгінатна маска базисна універсальна для обличчя і тіла
  • Joko Blend Premium Alginate Mask. Альгінатна маска із золотом

І для себе обрала трішки пробників для знайомства з брендом Landor🔥

  • Landor Mysterious Garden Summer. Дуже популярний аромат в клубі, я ще не встигла поносити його на собі, але послухати з пляшечки встигла і мені сподобався
  • Landor Nyasha Pink. Цей аромат обирала за пірамідою і це 100% попадання, напишу про нього окремий допис бо ще також не втигла поносити на собі
  • Landor Soul Portal Kaif. Також обирала за пірамідою і відгуками і не прогадала, єдине що, цей аромат дуже схожий мені на щось відоме від іншого бренду, але що саме не можу згадати

Як вам обновки? Чи хотіли б огляд на аромати від Landor?❤️

Продукти для цього looks

Альгінатна маска з чорницею та ацеролою
Всі відгуки (21)
Landor Mysterious Garden Summer
Всі відгуки (4)
Landor Soul Portal Kaif
Всі відгуки (5)
Альгінатна маска із золотом
Всі відгуки (15)
Landor Nyasha Pink
Tous LoveMe The Onyx