Makeup замовлення

Всім привіт ☺️

Замовлення на Makeup є завжди причиною для гарного настрою. Що ж я замовила на цей раз?

  1. Revlon Colorstay Foundation For Combination/Oily Skin - дуже люблю цей тон на своїй комбінованій шкірі. А відтінок 180 sand beige - ідеальний мені по кольору (жовтуватий). Покриття від середнього до щільного, гарно виглядає, бюджетна ціна.
  2. Pupa Vamp! - кортіло спробувати цю туш і дати шанс класичній щіточці з ворсу бо сподобалась її форма (я прихильниця силіконових щіточек).
  3. Lamel Oh My Color Gel Liner - на цей раз в рожевому кольорі. Вважаю, що цих олівчиків багато не буває, яскравий акцент на слизовій класно прикрашає макіяж.
  4. Lamel Brow Pencil - це була в Lamel якась акція, і мені поклали цей олівчик для брів у подарунок. Цікаво спробувати такий формат, адже я люблю оформляти брови тінями з пензликом.
  5. Лаки Rimmel і Topface - завжди кладу в замовлення парочку цікавих кольорів, люблю різноманітні манікюри.
  6. Nogotok Fast Dry Top Coat - швидковисихаючий закріплювач для манікюру теж ніколи не буває зайвим.
  7. Beauty Derm Skin Care - гелева косметична маска з гарбузом, подаруночок від Makeup 🎃

Таке замовлення в мене вийшло, вже почала тестувати деякі продукти 🤍

Продукти для цього looks