Трохи обновок для нігтиків

Я сама роблю собі манікюр гель лаками. Тому, інколи хочеться, а інколи й потрібно обновляти дещо з матеріалів.

Kira Nails Ultrabond – ультра бонд – це праймер. Він трохи липкий та його наносять перед базою. Мій ультра бонд вже майже закінчився. Цього засобу вистачає мені надовго (кілька років одна пляшечка). Але обновити вже було потрібно

База комуфлююча Saga з поталлю № 4 – не дуже люблю всілякі блискучі гель лаки, але інколи хочеться й такого. В цю золоту поталь у молочній базі я влюбилася. На ногтиках ще не спробувала, а на тіпсах дуже красиво

База Komilfo French base Lilac – у мене є рожева, персикова бази. А ось бузкової не було. Дуже мені сподобався ніжний колір, та легке, напівпрозоре покриття. Дуже люблю коли база така напівпрозора, дає повітряне покриття

Молочний топ Regl Milk Top – теж моя давня хочушка. Топ напівпрозорий, як і повинен бути. Але лягає не дуже рівномірно. Буду пробувати з ним потоваришувати. Знизу я показала, як хочу його використовувати, в яких дизайнах. Зверху на яскраві блистівки, чи просто на яскравий колір.

На цьому у мене все, красуні. Нехай вечер буде спокійний

Продукти для цього looks