Що купила з birthday знижкою?

Привіт, красунечки🤍

Повертаюсь в клуб і з розпаковкою, трохи пропустила ваших дописів але все наздожену

Розпакуємо разом?

Догляд

  1. Я замовила собі набір в дорогу (адже скоро плануємо поїздку). Я не люблю купу баночок, тому ось такий набір для мене ідеально. Обовʼязково поділюсь враженнями і покажу детально кожну баночку. Skinbar-це гарний бренд,я вже мала їх засоби і мені підійшли.
  2. Так як у них завжди акції. То на певну суму я могла отримати подарунок. Тому я додала також зволожуючий бустер, адже зволоження завжди потрібне, а подібних продуктів у мене ще не було. То ж тестуватиму і поділюсь з вами враженнями
  3. Власне подарунок, це рідкі патчі під очі. Це щось дуже цікаве і не типове. Повний розмір, красива баночка. Але також поділюсь після затесту

Декоративка

Я дуже давно хотіла ці засоби, тому нарешті я замовила це собі

  1. Туш для вій від Seventeen. Я чую постійно всюди, що туші цього бренду найкращі і не викликають жодних негативних відчуттів. Я люблю цей бренд і скоро покажу купу новинок від них, які ще досі тримаю в секреті від вас, та активно користуюсь. І звичайно ж буде огляд туші. Я взяла чорну, але є ще коричнева
  2. Гель для брів Seventeen. Я дуже люблю брови і все для них, тому не могла залишити їх без укладки. Відгуки чудові, але я все перевірю на собі і поділюсь з вами
  3. Консилер від Nyx. У мене від цього бренду було не багато продуктів, але цей консилер у всіх блогерів, вони постійно користуються і я вирішила замовити і собі.
  4. Олівчик для губ Nyx. Я взяла нюдовий олівчик, але не холодний коричневий. Мені дуже хотілось саме такий відтінок. А який покажу окремим дописом 👀

І я отримала в подарунок таку сумочку від Nyx, дуже цікава, я точно візьму її з собою в дорогу. Вона зі штучної шкіри і доволі вмістка

А ще мені поклали пробничок гелю від Skinbar, що також дуже приємно 🥰

Ось такі покупки, що зацікавило найбільше?

Обіймаю 🤍