Clarins Lip Perfector

Нарешті і я додала блиск для губ Clarins до своєї косметички, і хочу поділитися своїми враженнями про цей продукт.

Упаковка блиску дуже зручна. Вона виготовлена з пластику і має м'яку "пімпочку" для нанесення. Ця деталь дозволяє наносити блиск рівномірно і без зайвих зусиль. Завдяки компактному розміру, цей блиск легко помістити в сумочку і завжди мати при собі.

Запах блиску Clarins просто неймовірний! Він солодкий та смачний, що робить використання блиску ще приємнішим.

Консистенція блиску звичайна, як у більшості інших блисків. Однак, що дійсно вражає – це його зволожувальні властивості. Він чудово зволожує губи і навіть розгладжує дрібні зморшки на губах. Жоден інший блиск не зволожував мої губи так ефективно, як цей!

Окрім зволоження, блиск Clarins містить шимер, який додає губам гарний блиск. На сонці він виглядає особливо ефектно.

Загалом, я дуже задоволена цим продуктом. Він не тільки надає губам красивий вигляд, але й забезпечує їм необхідне зволоження. Якщо ви шукаєте якісний блиск для губ, який буде доглядати за вашими губами і виглядати красиво, блиск Clarins – відмінний вибір.🫦

Продукти для цього looks

Clarins Lip Perfector
Всі відгуки (8)