Q+A Festive Favourites! Розкішний набір для знайомства з брендом

Ох, ви собі не уявляєте, як довго я збиралась познайомитись із Q+A! Мене приваблювала як їх цінова політика, так і зручність для споживачів у розʼясненні всього, що стосується продукту. Назва бренду розшифровується як "Питання та відповідь" [question and answer]. Відповідно, на кожному продукті ми можем побачити безліч категорій з позначками [для яких потреб підходить засіб]. У бренду також є догляд за тілом (олійка, скраб, гелі для душу з допоміжними активами та лосьйони).

В моєму наборчику йде аж 4 бестселлери бренду! Гуляти так гуляти, як то кажуть ☺️

  • Кремовий засіб для вмивання з вівсяним молочком
  • Сироватка з азелаїновою кислотою (якщо не помиляюсь, її там 8%. Якщо ні, виправте, будь ласка, в коментарях🤗)
  • Живильний крем для зони навколо очей з Вітаміном С
  • Зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою для обличчя

Сироватку з азелаїновою я вже почала використовувати; і мені дуже подобається її молочна тестура та здатність повністю поглинатись [при чому, досить швидко]. Крем під очі з Вітаміном С на таку спеку заважкий, може скочуватись, тому зачекає на трішки прохолоднішу погоду. Крем з Гіалуроновою кислотою я щось не надто хочу пробувати, бо з гіалуронкою не дружу😄 Ну а засіб для вмивання спробую вже сьогодні ввечері 😋

Гарного всім дня! 😊 До зустрічі в нових дописах.