Call 911: Губна кровотеча, викликайте Carmex

Ось саме з цим слоганом - я дістаю цю баночку з туалетного столика. Я вже бачила багато відгуків про цей бренд, бо цікаво - як до нього ставляться. Помітила, що всі хто робив висновки діляться на три категорії :

1) Ті хто купив у тубі і стали ненавидіти його. Скажу так - в мене був у тубі і це не продукт, це треш. Липкий, як клейонка, не вбирається, губи як сухарі, не можливо терпіти це на губах. Але я вважаю, що не можна судити бренд по одному засобу.

2) Ті хто у восторзі, бо купили стік чи правильно користуються баночкою. Я доречі в цій групі)

3) Ті хто купив баночку та користуються нею щодня і зіпсували свої губи. До цього числа належить і моя подруга.

А тепер про цей кармекс : це щось по типу антибіотику для губ. Користуватись ним треба лише тоді, коли губам гайки. Великі тріщіни, сухі як пісок.

Чому я порівняла з антибіотиками : коли з організмом все добре чи легка простуда І ВИ ПРИЙНЯЛИ АНТИБІОТИК- скоріш за все, очікуйте дисбактеріоз та зниження імунітету. Те що лічить - ще й калічить. Ось саме так і з кармексом у баночці. Якщо губи трохи суховаті ( а я знаю людей, у котрих майже ідеальні губи і вони говорять що вони дуже сухі) чи нормальні - ви зробити гірше.

Продукти для цього looks