Пусті баночки і що я можу сказати після використання ельсев з гіалуроновою та саліциловою кислотами

нещодавно в мене закінчилось два продукти від ельсеф) признаюсь чесно я їх замовила під впливом тікток🙃 кондиціонер не брала адже почитала, що там склад не дуже, вирішила обійтись шампунем та сироваткою.

сироватку потрібно наносити першим етапом, перед шампунем, чесно особливого ефекту я не побачила, але + за те що на декілька хвилин довше можна поніжитись у ванній) тому купувати повторно не буду

а от шампунь мені сподобався значно більше) волосся після нього вимите, відчувається "чиста голова" гарно розсипається, блистить та не пересушене на кінчиках. використовувала його після пілінгу для шкіри голови сп1 він гарно очищує, але пересує, а от шампунь реально ніби щей зволожувала додатково довжину. Тому за такі гроші дуже хороший шампунь і скоріш за все буду брати ще)

якщо цікаво, я користуюсь декількома шампунями, у мене жирна шкіра голови і я використовую той що мені більше в цей день хочеться) цей ідеально підійде на щоденну рутину, або для повторного намилення, бо я люблю "свіжий ефект" а лише від цього шампуню він до кінця дня вже втрачається, тому вистачає лише на 1 день