Пусті баночки) гель для душу від тесорі

Це неймовірний крем-гель для душу 😍 брала неодноразово такий ополіскуаач для прання, цей запах мені полюбився, але загалом пробувала не тільки його, в кожного свій запах і він підійде під різний настрій) цей гель залишає приємний шлейф на тілі, ніби ви користувались нішевими парфумами)

саме цей запах мені асоціюється з запахом чистоти, я відчуваю молоко, мед, мигдаль та ваніль, але це все дуже ніжно та елегантно. ніби навіть відчувається якась ненавязлива розкіш🤤 він ее пересує шкіру, шкіра залишається гладенькою та зволоженою✨

і окремо відмічу пакування, саме в цьому розмірі - металева дуже гарна пляшкчка, всі написи і малюнки, це не просто бумажка, чи наліпка, воно все обємне і ніби вибите. Метал гладенький і додає ще більшо кайфу ніж коли ти тримаєш звичайний пластиковий тюбик. Але й в меншій версії на 250 мл, пакування гарне, є цепочка, можна повішати на гачок, у когт він є) зручно буде ходити саме у душ гадаю. теж вибите гарне пакування.

однозначно буду замовляти ще цей гель в цьому ароматі і ще хочу спробувати й інші😍 і Вам всім рекомендую 🫶🏻

Продукти для цього looks

Tesori d`Oriente Byzantium Shower Cream