Ароматна новинка Mermade - сольовий скраб Countycation

От у всіх є подруга, яка гарно знає ваші вподобання, чи не так? У мене з подібним асоціюється не просто подруга, а подружка-бренд MERMADE ❤️ Адже вони знають мене уже настільки добре, що враховують усі вподобання. Знають про улюблений аромат парфумів, скрабу, любов до яких саме текстур. Це дуже цінно 🫶🏻

Цього разу вони мене потішили сольовим скрабом, їх шаленою новинкою. Сподіваюся всі уже бачили? Кожен зможе обрати свій аромат? 😉

Ділюся з вами розпаковкою і невеличким ASMR-відео, щоб ви теж змогли відчути цю текстуру, зрозуміти її сповна)

Дизайн стильний, приємний для ока, у випадку з моїм ароматом - це пастельний зелений відтінок, який заспокоює і врівноважує. Мрійлива красуня на відео посеред яблук прямо з дерева така мила, чарівна 😍

Загалом поєднання кольорів супер. Рожева кришечка і прозора баночка, через яку видніється засіб)

Цей скрабчик має дуже доречний аромат для літа, а для мене на будь-яку пору - це яблучний цвіт, букет білих квітів і свіжість огірка. Це якщо дуже коротко про мої відчуття) Він дійсно приємно освіжає 🥒

Кристалики солі у ньому дуже дрібні, вони не царапають шкіру, проте ефективно скрабують її. Доволі багато і рідини - олійки. Завдяки ній скраб легко сковзить по шкірі, зовсім не розсипаючись.

Спочатку скраб здався доволі рідким, але давши відпочити помітила, що він трішки загустів, тож не лякайтеся вигляду з дороги)

Олійка не жирна, а після змивання відчувається яка оксамитова шкіра стала.

Чесно кажучи, навіть не хочеться її додатково зволожувати.

Такими є мої перші враження, а детальніше буде згодом 🥰

Сподіваюся, що приємний (і напевно уже найулюбленіший 🤭) аромат залишатиметься на тілі після використання!

Продукти для цього looks

Mermade Countrycation
Всі відгуки (18)