Що обрала для знайомства з брендом LUNNITSA?

Посилка як завжди прийшла ще декілька днів тому, я вже встигла все спробувати, а розпаковку зняла дуже швиденько лише вчора. Не аестетік, але як є )))

Що ж обрала?

🩷Lunnitsa Shower Gel Cherry Me - гель для душу з вишневим ароматом, щось мене сильно потягнуло на подібні запахи😅 поки подобається)

🩷Lunnitsa Hydra Cream - легкий крем для обличчя, взагалі тільки згодом зрозуміла, що треба було брати крем з лінійки Lelia для проблемної шкіри) тестую, ще не зрозуміла

🩷Lunnitsa Cambrian Clay - глиняна маска. Я їх дуже люблю і завжди маю багато в запасах 🫣 тому така помічниця зайвою ніколи не буде, тим паче вона у вигляді порошку і я не буду переживати, що вона зіпсується)

💕Lunnitsa Lelya Peel Pads AHA+BHA 10% - зірочка цього пакунку. Я ніколи не пробувала пади і завжди було цікаво, а тут тим паче ще і з саліциловою кислотою) наразі дуже подобаються🤪

Насправді мене вразили обʼєми засобів: щодо маски я думала, що там на 2-3 рази її буде, а тут колба доволі велика і вистачить надовго; обʼєм гелю для душу також порадував, я чомусь думала, що буде 250 мл. І упаковка з падами теж дуже велика 🤪

Все гарно протестую і обовʼязково поділюсь враженнями🥰