Чудодійні капсули від ellips «Сила лотосу»

Догляд за волоссям це дуже важливо для мене. Тим паче в мене така довжина, що без належних засобів та періодичності у їх застосуванні, воно б не мало такого вигляду як має зараз💎

Обовʼязковою складовою догляду за моїм волоссям є масла. Адже вони живлять, зволожують, зміцнюють та надають блиску волоссю✨

Обираю для себе олійку і капсулах від ellips. Вже багато років користуюся ними і усім раджу. Роблю мікс, купуючи різні пластинки. До того ж їх вистачає на довго.

Сьогодні обрала серію «Сила лотосу».

🩵Екстракт лотосу, що в складі, має антиоксидантну дію та захищає волосся від уф-випромінювання; також відповідає за мʼякість, полегшуючи розчісування.

🩵 Екстракт камелії в олії – це потужний інгредієнт для догляду за волоссям і шкірою, який отримують з насіння або листя камелії. Завдяки йому, зберігається баланс вологи. Він містить високу концентрацію антиоксидантів, жирних кислот і вітамінів, що робить його ідеальним для підтримки здоров'я та краси волосся.

🩵Вітамін А зміцнює волосяні фолікули, зменшує ламкість

🩵Вітамін Е живить, запобігаючи сухості та ламкості волосся

Ці вітаміни у капсулах вподобали багато дівчат, адже це простий, зручний та ефективний спосіб догляду за волоссям💫

Які капсулки ваші улюблені?🫶🏻

Продукти для цього looks